HAVUZ

Günün ilerleyen saatlerinde yapabileceğiniz aktiviteler o kadar çok ki... Biraz serinlemek için ya Göksu nehrinin temiz sularına kenidiniz bırakabilir ya da tesisimizde bulunan açık yüzme havuzunda kulaçlarınızı atabilirsiniz.

Deniz sevenler tesisimizden 500 metre uzaklıktaki Karadeniz'in serin sularında yüzebilir, Ağva'nın temiz plajında güneşlenebilirler

JAZZ BAR

Yemek sonrası Jazz Bar' ımıza uğramayı unutmayın. Profesyonel DJ' imizin sizler için seçtiği jazz, pop, klasik, rock türü yabancı müziklerden oluşan şarkıları dinleyebilir, bir yandan içkinizi yudumlarken bir yandan da kendinizi müziğin ritmine bırakıp dans edebilirsiniz.

ÇOCUK PARKI

Gün içerisnde çocuklarınız ayun alanlarımıza götürüp gönüllerince eğlendirebilirsiniz

ŞARAP EVİ

Kış soğuklarında nefis bir nehir mazarası ile şömine yanında ve müzik eşliğinde kaliteli şaraplarımızdan içebilirsiniz

RESTAURANT

Akşam olduğunda yemeğinizi ya iskele restaurantımızda ya da şömineli kapalı restaurantımızda alabilirsiniz. Yemek sırasında içeceğiniz kaliteli şaraplarımız ile günün yorgunluğunu tamamen atabilirsiniz.

İSKELE (ALAKART) RESTAURANT

Rahat bir uykudan sonra kuş sesleriyle güne merhaba derken, kahvaltınızı zevkle döşenmiş kapalı veya açık restaurantımızda zengin açık büfemiz ile yapabilirsiniz.

HAMAK BAR

Şehir gürültüsünden uzak Ağva Riverside Club'da kuş sesleri eşliğinde yamaklarımızda yorgunluk atabilirsıniz.

DENİZ BİSİKLETİ VE KANO

Nehirde sizi bekleyen kanolarımız, sandallarımız ya da deniz bisikletlerimiz ile ücretsiz su sporları yapabilirsiniz. Ayrıca Eski bir şilep filikasından yapılmış teknemiz ile nehir üzerinde dostlarınızla birlikte yapabileceğiniz bir gezi ile keyifli anlar geçirebilirsiniz.

TREKKING

Ağva'nın doğal güzelliğinden ve yeşilliğinden faydalanmak isteyenler için profesyonel rehberler eşliğinde bisiklet, avcılık, trekking aktivitelerimiz ilgilerini çekecektir.

OYUN SALONU

Tatilinizde de Kağıt-tavla-Okey gibi arkadaşlarınız veya ailenizle beraber vakit geçirebileceğiniz oyun salonumuz mevcuttur.

TOPLANTI SALONU

İstanbul'un stresinden uzak ancak bir o kadar da İstanbul'a yakın konumuyla hem tatil hem de iş toplantılarınız yapabileceğiniz Ağva Riverside Club 'da her türlü donanıma sahip salonumuz mevcuttur.